Tehničar za održavanje reklamnih medija

Beograd
Other Area(s)
Contract No or no experience required On-site

U ime našeg klijenta, vodeće kompanije u oblasti spoljnog oglašavanja, u potrazi smo za kandidatom koji će uspešno zadovoljiti zadatke pozicije tehničara za održavanje reklamnih medija.

Opis posla:

- Popravka reklamnih medija Društva;

- Montaža i demontaža reklamnih medija;

- Prateći i propratni radovi uz osiguranje gradilišta;

- Propisno i sigurno upravljanje službenim vozilom te rukovanje teretom pri izvršavanju radova na terenu;

- Propisno i sigurno upravljanje službenim vozilom, kontrola stanja i kilometraže službenog vozila, pravovremena prijava neophodnih popravki;

- Briga i čišćenje službenog vozila;

- Poštovanje zakonskih propisa i mera zaštita na radu;

Odgovornosti:

- Odgovornost za sve potrebne popravke na reklamnim panoima unutar dodeljenog područja, prema važećim zakonima i propisima;

- Za sve druge poslove koji spadaju u opis posla, odgovara neposredno Glavnom tehničaru održavanja medija;

Profil kandidata:

- Srednja stručna sprema

- Isustvo na istim ili sličnim poslovima nije neophodno ali je poželjno

- Dobra fizička pripremljenost i kondicija

- Spremnost za rad na visini

- Poznavanje rada na računaru

- Važeća vozačka dozvola B kategorije

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif