Technical Leader

Bačka topola
Production
Contract 5-10 years of professional experience On-site
U ime našeg klijenta, kompanije Prevent TRO-S, koja se bavi proizvodnjom reznih alata, u potrazi smo za motivisanim kandidatima koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije Technical Leader.

Opis posla
  • Organizacija i vođenje proizvodnog procesa, uključujući održavanje, skladištenje i otpremu.
  • Upravljanje organizacijom, evaluacijom i motivacijom zaposlenih.
  • Obezbeđivanje i praćenje produktivnosti i efikasnosti proizvodnje (OEE) i kontinuirano preduzimanje mera za poboljšanje pokazatelja.
  • Organizacija, nadzor i sprovođenje preventivnog i korektivnog održavanja (uključujući korišćenje eksternih usluga).
  • Dnevno praćenje postizanja normi i preduzimanje mera za uspešnost u istom.
  • Pravovremeno prijavljivanje odstupanja ili kašnjenja narudžbina u odnosu na planirane rokove isporuke.
  • Planiranje proizvodnje preko ERP sistema Syteline (Infor).
  • Praćenje kapaciteta proizvodnje po resursima.
  • Praćenje i briga o racionalnoj potrošnji alata i naručivanju alata.
  • Izvršavanje ostalih zadataka po zahtevu nadređenog.

Zahtevi pozicije
  • Srednja ili viša stručna sprema tehničkog usmerenja.
  • Iskustvo u oblasti proizvodnje, planiranja i održavanja.
  • Organizacione, komunikacione i veštine upravljanja ljudima.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif