Operater u proizvodnji

Kragujevac
Other Area(s)
Permanent 1-3 years of professional experience On-site
U ime našeg klijenta FCA Srbija, koji posluje u okviru grupacije Stellantis, jedne od vodećih svetskih proizvođača automobila, koja ima za cilj da pruži čistu, bezbednu i pristupačnu slobodu mobilnosti za sve, Manpower Srbija traži motivisanog kandidata koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije: operater u proizvodnji

Opis posla:
Proces
• prepakivanje delova iz standardnih u specijalne kontejnere;
• prepakivanje nepravilno upakovanih paleta (praznine);
• zamena standardnog dela (MIC) na liniji na kraju tekuće proizvodnje;
• saradnja sa kondukterima kod promene procesa proizvodnje;
• praćenje dokumentacije tekuće proizvodnje (CIM);
• dorada deformisanih delova u cilju poboljšanja kvaliteta dela;

Kvalitet
• izvršavanje osnovne vizuelne provere vidljivih defekata na izgledu proizvoda;
• nadgledanje procesa vizuelnim proverama na kritičnim mestima;
• informisanje tim lidera o uočenim anomalijama;
• kreiranje predloga za unapređenje procesa kvaliteta i performansi;
• pravljenje Quick Kaizen-a za unapređenje;

Bezbednost
• čišćenje i urezivanje radne stanice tokom kašnjenja linije;
• poštovanje pravila bezbednosti na radu;
• identifikovanje nebezbednih uslova/dela korišćenjem odgovarajućih alata;
• pravljenje predloga za poboljšanje bezbednosnih uslova korišćenjem odgovarajućih alata;

Zahtevi pozicije:
  • poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima
  • odgovoran pristup poslu
  • komunikativnost, proaktivnost i sistematičnost

Benefiti:
  • lokacija u blizini centra grada
  • ručak u kantini
  • vrtić u sklopu fabrike
  • mesečni bonusi
  • 13.plata

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif