Inženjer Prodaje Tehničkih Rešenja

Beograd
Sales and Business Development
Permanent 1-3 years of professional experience On-site

Manpower Srbija u ime našeg klijenta, prve akreditovane laboratorije za ispitivanje na ovim prostorima, Lab Prova u Beogradu, traži motivisanog kandidata da odgovori na izazov i uspešno ispuni poziciju: Inženjer prodaje tehničkih rešenja

Opis posla

  • Rad u sektoru tehničkih rešenja na zastupanju kompanija Ellab, PMS i TSI, globalnih lidera iz oblasti moderne merne opreme visoke preciznosti i sofisticiranih tehnoloških rešenja
  • Istraživanje, obilazak, koordinacija i vođenje procesa svih poslovnih aktivnosti na teritoriji Srbije, Hrvatske, Slovenije, Bosne, Crne Gore i Makedonije
  • Održavanje redovnih kontakata sa firmama koje kompanija zastupa u svom domenu i direktna odgovornost za saradnju sa njima
  • Obilazak postojećih i aktivno pronalaženje novih klijenata na tržištu
  • Prezentacija proizvoda i rešenja i edukacije krajnjih korisnika u cilju ugovaranja poslova
  • Analiza aplikacije i komunikacija sa klijentima u cilju sagledavanja obima i specifičnosti posla
  • Realizacije poslovnih aktivnosti u smislu dinamike, razmene podataka, nabavke i isporuke, razumevanje osnovnih finansijskih pojmova
  • Izradi planova prodaje i marketinških nastupa na tržištu
  • Organizacija i sprovođenje tehničke podrške i obuke krajnjih korisnika za proizvode i rešenja kompanije
  • Praćenje standarda, tehničke literature i seminara radi stručnog usavršavanja
  • Podrška klijentima u smislu permanentne funkcionalnosti pruženih rešenja i rad na unapređenju saradnje kroz kreiranje dugoročnih poslovnih odnosa.

Zahtevi pozicije

  • Fakultet tehničkog usmerenja (Mašinski ili Tehnološko-metalurški), Ekonomski fakultet ili FON
  • Tečna upotreba engleskog jezika
  • MS Office napredni nivo
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Sposobnost za razvoj menadžerskih veština
  • Spremnost na putovanja
  • Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif