Operater u proizvodnji

Kragujevac
Production
Contract 1-3 years of professional experience On-site

U ime našeg klijenta, FCA Srbija koji posluje u okviru grupacije Stellantis, jedne od vodećih svetskih proizvođača automobila koja ima za cilj da pruži čistu, bezbednu i pristupačnu slobodu mobilnosti za sve, Manpower Srbija, kao posrednik u zapošljavanju, traži motivisanog kandidata koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije: operater u proizvodnji.

Opis posla:

Proces

  • uzimanje delova iz predviđenih sredstava, koji se nalaze pored radne stanice, postavljanje u alat po jasno definisanom redosledu i proceduri
  • nakon završetka operacije ulaganja delova, pritiskom na taster, startuje se ciklus zavarivanja koje izvode roboti
  • po dobijanju signala od strane linije započinje se novi ciklus zavarivanja

Kvalitet

  • izvršavanje osnovne vizuelne provere vidljivih defekata na izgledu proizvoda;
  • nadgledanje procesa vizuelnim proverama na kritičnim mestima;
  • informisanje tim lidera o uočenim anomalijama;
  • kreiranje predloga za unapređenje procesa kvaliteta i performansi;
  • pravljenje Quick Kaizen-a za unapređenje;

Bezbednost

  • čišćenje i urezivanje radne stanice tokom kašnjenja linije;
  • poštovanje pravila bezbednosti na radu;
  • identifikovanje nebezbednih uslova/dela korišćenjem odgovarajućih alata;
  • pravljenje predloga za poboljšanje bezbednosnih uslova korišćenjem odgovarajućih alata;

Zahtevi pozicije:

  • poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima
  • odgovoran pristup poslu
  • komunikativnost, proaktivnost i sistematičnost

Benefiti:

  • ručak u kantini
  • vrtić u sklopu fabrike
  • mesečni bonusi
  • 13. plata
  • dodatni dani odmora
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif