Šef računovodstva

Novi sad
Architecture and Civil Engineering
Permanent 3-5 years of professional experience On-site
U ime našeg klijenta, renomirane gradjevinske kompanije, u potrazi smo za kandidatima na poziciji: Šef računovodstva

OPIS POSLA
-Izrada bilansa stanja, bilansa uspeha i završnog računa za srednja preduzeća
-Knjiženje izvoda poslovnih banaka – dinarskih i deviznih
-Knjiženje ulaznih faktura, troškova, prijemnica materijala, izdatnica materijala, itd
-Delegiranje radnih zadataka ka zaposlenim u računovodstvu, kontrola rada i kvaliteta izvršenih zadataka, razvoj i rast zaposlenih u računovodstvu.
-Obračun plata, bolovanja, administrativnih zabrana i obustava
-Obračun PDV-a, izrada poreskih prijava i poreskih bilansa
-Obračun poreza na imovinu i poreza na prenos apsolutnih prava
-Obračun i prijava godišnjeg poreza na dohodak građana
-Izrada i kontrola bruto bilansa za banke (krediti, lizing, jemstva..)
-Vođenje knjige osnovnih sredstava
-Saradnja sa revizijom
-Kmunikacija i saradnja sa bankama, dobavljačima, poreskom
-Obračun amortizacije
-Stalno praćenje zakonske regulative i propisa i blagovremeno reagovanje na sve izmene koje se tiču računovodstva i poslovanja firme
-Detaljno mesečno, tromesečno, polugodišnje i godišnje izveštavanje o prihodima i rashodima na nivou firme i poslovnom uspehu

PROFIL KANDIDATA
-Visoka stručna sprema
-Odlično poznavanje rada na računaru (posebno knjigovodstvenih programa – prednost biznis soft)
-Znanje engleskog jezika (minimum srednji nivo)
-Posedovanje licence ovlašćenog računovođe (poželjno)

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif